Svatební salon Karen Ostrava

Make-up a účes

Hlavní motto je zachovat přirozenost!
Proč řešit líčení ve svatební den si asi řekne nejedna nevěsta. Nikdo nás přeci nenamaluje lépe, než my samy. S tím nelze než souhlasit. Měly bychom vzít v potaz fakt, že svatební den budeme zažívat nejen neuvěřitelný stres, ale také bychom si měly užít chvilky, kdy o nás pečují jiní. Zvolíte-li líčení vlastní, případně od někoho z rodiny, či přátel, rozhodně si ho vyzkoušejte předem. Svatební líčení je něco jiného, než každodenní líčení a zároveň je důležité pochopit, že svatba není maškarní bál, a tak večerní líčení také není to pravé.

Pokud nevěříte, že to pravé líčení na svatební den zvládnete sama, domluvte si předem návštěvu u kosmetičky. Proberte s ní styl svatby, ukažte jí fotografii Vašich šatů atd. Vyzkoušejte společně co nejvíce stylů líčení a sledujte, co se Vám líbí. Doporučuji si vzít fotoaparát a po každém líčení pořídit snímek. Doma v klidu vše prohlédnout a prokonzultovat s někým, na jehož názoru Vám záleží.

Co se svatebním účesem?
I tady platí, že byste si měla zavčasu domluvit schůzku se svou kadeřnicí a vymyslet, co s Vašimi vlasy. Přineste jí fotografie účesů, které se Vám líbí a které byste chtěla vyzkoušet. Pokud se Vám účes líbí na modelce, neznamená to nutně, že bude sedět i Vám.

Toužíte po rozpuštěných vlasech, nebo po drdolu? Každá z nás má jiný typ vlasů a ne všechny dokážou vypadat svěží po celém dni plném tance a pohybu. Také ne každé nevěstě rozpuštěné vlasy sluší. Pozor si také dejte na závoj, jedná se o módní doplněk, který může zkrášlit, ale také napáchat spoustu škody, neboť ne každá nevěsta v něm vypadá krásně.

Žádné doplňky, které budete chtít mít ve vlasech, nenechte doma a vezměte je ke kadeřnici. Závoj, korunku, květiny (alespoň umělé, pokud plánujete mít živé), vlásenky, čelenky, perličky atd. Zkoušejte pečlivě, a i tady doporučuji vyrazit na zkoušku s fotoaparátem. Váš účes by měl podtrhnout krásu a ženskost, kterou v sobě nosíte a zdobit Vás po celý Váš den.

V obou případech však platí, že pokud nebudete spokojeni s prací kosmetičky či kadeřnice, nestyďte se a zkuste práci jiné odbornice. Ne každý styl líčení Vám musí nutně padnout a není Vaší povinností zůstat u někoho, kdo Vám zjevně nevyhovuje. Proto vybírejte zavčasu, abyste měla čas vše změnit.
10.04.2008 12:43:11
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one