Svatební salon Karen Ostrava

Ubytování pro hosty

Ne vždy jsou hosté jen z města, kde se koná svatební hostina, proto vy, jako pořadatelé svatby, musíte zajistit i nějaké to ubytování. Je pochopitelné, že v den své svatby nechcete mít dům plný svatebčanů, ale nejspíše budete chtít zůstat naprosto sami, čeká vás přeci svatební noc…

První možností je přespání novomanželů v hotelu, kde si užijete po svatbě krásný servis, kdy se o vás bude starat hotelový personál. Taková vířivá vana po celodenním chození a tančení udělá svoje. Druhá možnost je zůstat doma a svatebčany, kteří přijeli z daleka, ubytovat jinde.

Hotel zařizujte včas - kapacity, zvláště pak na malých městech, nejsou nekonečné a může se stát, že pak nebudete vědět, kam ubytovat polovinu lidí. Rezervovat pokoje můžete hned, jak získáte potvrzení o tom, kdo všechno na vaší svatbu přijde.

Kdo to platí? To záleží na vás. Platit ubytování není žádným zavedeným pravidlem, přesto to většina novomanželů dělá. Nemáte-li peníze, případně chcete-li ušetřit, řekněte o tom hostům s předstihem, aby nebyli překvapeni. Máte-li mnoho hostů ze zahraničí, můžete ubytování zaplatit pouze nejbližší rodině a svědkům. Pro velké dobrodružství lze zajistit ubytování v kempu, či podobném atraktivním zařízení. Můžete tak sklidit velký úspěch, ale počítejte též s možnou nevolí ze strany starších babiček a dědečků.
V každém případě nezapomeňte zjistit, jaká je možnost parkování u objektu. Většina svatebčanů určitě dorazí vozem a nechají ho tam po celou dobu svatby, aby mohli pít alkohol. Důležité je také zajistit dopravu hostů do hotelu.
10.04.2008 12:52:10
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one