Svatební salon Karen Ostrava

Styl svatby

Jednoduchá, přepychová, romantická, nebo v rytířském brnění jako ze šestnáctého století? Všechno, co se týká vaší svatby, je pouze a jen na vás. Jaké šaty budete chtít? Jednoduché, nebo s přezdobenými volánky? Styl svatby je velmi ovlivňován vašimi předchozími sny a představami. Každý z nás má alespoň rámcovou představu, jak jeho svatba bude jednou vypadat. Svých představ se nevzdávejte a zkuste je skloubit s představami partnera. Pak vše bude dokonalé a krásné.

Ať už zvolíte jakýkoliv styl svatby a rozhodnete se pro cokoliv, určitě se setkáte s nepochopením okolí, které vždy ví, co by se dalo vylepšit a udělat lépe. Můžete vyslechnout jejich rady, ale konečné rozhodnutí by mělo přesto být na vás. Ohledy v takové situaci berte jen na sebe.

Netradičních svateb přibývá, doba je uvolněná a není se čemu divit. Lidé chtějí změnu! Ne každý touží po houfech svatebčanů, jsou i tací, kteří by raději uspořádali svatbu jen se svědky. Patříte mezi ně? Nikdo vám určitě nemůže bránit, ale ohled byste měli brát i na rodiče, jež svatbu dítěte vnímají velmi citlivě, a mohlo by se jich to dotknout. Některé páry také volí možnost uspořádat svatební obřad někde v zahraničí, například na pláži. Takový obřad má určitě něco do sebe, odpadne vám stres z pečení koláčku, vybírání menu v restauraci a jiné starosti. Agentury takové svatební cesty pořádají, stačí si jen vybrat, zaplatit, odletět za svým snem a vrátit se jako manželé.

Svatba na letišti, v balónu, v metru? Patříte-li mezi vyznavače nějakého sportu, či máte společný koníček, můžete svatbu uspořádat v jeho stylu. Svatba tak bude originální a hosté se určitě pobaví a zažijí něco nevšedního.

I když zvolíte tradiční styl svatby, nikdo vás rozhodně nenutí, aby měla taková svatba všechno, co se na ní obvykle dělá a co k ní patří. Nechcete zvací koláčky? Nedělejte je! Nechcete posílat tradiční oznámení poštou, ale e-mailem? Nebo chcete mít jinou barvu šatů než bílou? Proč ne!
10.04.2008 12:28:35
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one