Svatební salon Karen Ostrava

Přenechat práci agentuře?

Máte hodně práce, bojíte se, že sama přípravu nezvládnete? Uvažujete o tom, že byste Vaši svatbu svěřila do rukou odborníků? A proč vlastně ne?

Požádat o pomoc odborníka, není žádným důkazem toho, že byste to sama nezvládla. Každý nemá čas běhat po obchodech a shánět „růžové pentličky“ ,a přesto by chtěl mít svou svatbu perfektní a naprosto sladěnou. Také ne každý má vkus a neví, co by se k čemu hodilo. Práci svatební agentury nemusíte využít na vše, ale jen na věci, které byste sami nezvládli a chcete s nimi poradit. Taková firma zpravidla nabízí služby od A do Z. Co to znamená? Vy si dál budete žít svým životem a firma bude pracovat za vás. Vše zařídí sama. Vás se jen budou ptát na představy, rozpočet a další věci.

Určitě teď přemýšlíte nad cenou takové práce agentury a představujete si částky, které vás přivádějí do mdlob. To v žádném případě nemusíte, neboť cena práce takové agentury není vzhledem k nabízeným službám vysoká. Většinou můžete počítat s patnácti, až třiceti procenty z rozpočtu vaší svatby, nebo má firma přesně stanovený ceník a pak se ceny odvíjejí od něj. Vždy záleží na velikosti svatby, počtu hostů, zdali jsou na ní cizinci či nikoliv, zda budete mít zvláštní požadavky (například let balónem místo klasického svatebního obřadu) atd. Nejlepší je na Internetu vyhledat firmy ve vašem regionu, které se zabývají poradenstvím na svatbách, a kontaktovat je.

Pokud zvolíte tuto cestu organizace vašeho velkého dne, přeji vám, aby vše proběhlo dokonale a svatební agentura splnila i vaše nejtajnější přání.
10.04.2008 12:29:50
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one