Svatební salon Karen Ostrava

Oblečení pro nevěstu a ženicha

Nevěsta a její krása ve svatební den
Každá nevěsta si ve svatební den přeje vypadat jako princezna a být hvězdou dne. Nebojte se, to budete v každém případě, je to přeci Vaše svatba! Jak ale vypadat nejlépe a řídit se raději trendy, nebo tím, co mi sluší? Módní výstřelky jsou otázkou času, Vaše pohodlí a krása zůstane ve vzpomínkách a na fotografiích na celý život. Proto vybírejte svatební šaty podle toho, co se líbí Vám a v čem se cítíte opravdu „svá“. Nabídka je velice široká a tak si vybere každý, stačí si jen projít pár svatebních salónů a zjistit nabídku. Svatební róbu si buď můžete koupit, zapůjčit nebo nechat ušít. Jak se rozhodnete, záleží jen na Vás, Vaši chuti riskovat a stavu peněženky.

Typů šatů je opravdu mnoho: je libo korzetové, na ramínka, v barvě bordó, empírové, nad kolena, nebo bez ramínek, či naopak s dlouhým rukávem? Stačí si jen vybrat…V den, kdy se vydáte do salónu na zkoušku svatebních šatů, požádejte maminku a například kamarádku, aby šly s Vámi. Pomohou Vám s výběrem, upřímně řeknou, co Vám sluší a co nikoliv a ještě si užijete spoustu legrace.

Když budete mít se svatebními šaty jasno, nezapomeňte na nutné doplňky. Ty dokreslují celou parádu svatebních šatů, a proto je důležité vybírat pečlivě. I s tímto Vám poradí ve specializovaných prodejnách, případně kamarádky. A na co nezapomenout? Základem jsou pohodlné boty, dále pak - bižuterie, korunka do vlasů, punčochy či podvazky, kvalitní a krásné svatební prádlo a podvazek. O zbytek vizáže se postarají kosmetičky, manikérky atd.


Ženich se taky musí líbit!
Nejen nevěsta se musí líbit - ženich je též v tento den za hvězdu, a proto je důležité nejen, aby ladil s nevěstou, ale také ji plnohodnotně doplňoval. Také v mužském světě jsou módní trendy, hity a směry. I zde ale platí, že pohodlí je nadevše, zároveň však že pro krásu se musí trpět :)

I když muži tolik na výběr mezi obleky nemají, přesto je dost druhů, které mohou zvolit. Ať už se jedná o smoking, bílý letní oblek, kalhoty s vestičkou, motýlek místo kravaty a podobně. Je libo černý, modrý, hnědý, šedý, nebo proužek? Zakomponujte barvu obleku do barvy svatby, případně tak, aby ženich barevně ladil s nevěstou. Velmi populárním hitem jsou rozhalenky, které jsou jako stvořené na letní svatbu. Pro muže, kteří nesnesou oblek, je to ideální způsob jak vypadat dobře a zároveň se cítit v pohodě. Do církevní svatby zvolte něco střídmějšího. Dalším důležitým doplňkem, aby se partner cítil dobře, je pohodlné prádlo. Pozor na boxerky, které jdou vidět skrze oblek!

Manžetové knoflíčky. Nutný doplněk každého muže v jeho „velký den“! Ty mohou krásně oblek doplnit, ale také pořádně zkazit. Dejte pozor na kýčovité obrázky a podobně.
10.04.2008 12:38:53
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one