Svatební salon Karen Ostrava

Svatební list

Co to vlastně a jak to funguje? Organizace je na vás a záleží na tom, jak si ho zařídíte. Podstatné je od vás, jako od nevěsty, abyste sepsala s nastávajícím mužem seznam věcí, které budete potřebovat a rádi byste je dostali darem. Tento seznam pak předáte pověřené osobě a všem svatebčanům s tím, aby vybrali dar, který vám chtějí koupit a sdělili to vámi pověřené osobě. Může se jednat o maminku, svědka, nebo kamaráda. Je důležité, aby tato osoba rezervované dary evidovala a případně řekla dalším lidem, že je dar již koupen. Nenechávejte tuto starost na vás – nemusíte přeci dělat všechno!

Další možnost je udělat takový seznam na Internetu, kde jsou stránky, které se tímto přímo zabývají. Často jsou svatební listy chráněny heslem, aby se do systému dostali jen pozvaní lidé.

Méně častou možností může být svatební list založený přímo v některém z obchodů, které tyto služby nabízejí. Není to však pohodlné, pokud nejsou svatebčané z jednoho města.

Při sepisování svatebního listu napište do poznámky i kolik požadované dary přibližně stojí a kde je lze sehnat. Myslete na různé cenové relace darů: něco jiného vám mohou darovat přátele-studenti a něco jiného rodiče. Seznam svatebních darů by měl být větší, než je počet svatebčanů. Měli by mít možnost mezi dary vybírat a předejdete tak možnosti, že na chudší hosty vyjde drahý dárek.
10.04.2008 14:32:25
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one