Svatební salon Karen Ostrava

Taštička první pomoci

Podobně, jako je na dovolenou nezbytná skříňka první pomoci s léky a jinými věcmi, je důležitá i podobná skříňka na svatbu. Ve váš svatební den se může stát cokoliv a je dobré být připraven, pokud nepůjde vše přesně podle plánu, který jste si utvořili. Roztržená punčocha, urvané ramínko, nebo nutná úprava líčení? Nenechte takovou maličkost, aby vám zkazila zážitek ze svatby.

Pokusme se podle našeho malého návodu sestavit seznam důležitých věcí, které byste měla mít ve svatební den při ruce. Samozřejmě nemusíte celý den s sebou nosit tašku s věcmi pro případ nehody. Pověřte svou kamarádku či kamaráda, aby se o to postaral a měl tyto věci například v autě, případně jinde po ruce.

Co by měla obsahovat?


Náhradní boty jak pro ženicha tak pro nevěstu - člověk nikdy neví, kdy ho mozoly a puchýře otráví tak, že nebude chtít ani na vlastní svatbě tancovat.
Lékařské náplasti - každá nevěsta není zvyklá celý den chodit na podpatcích, a proto Vám puchýře mohou ke konci dne připravit nemilé chvilky.
Zavírací špendlíky - pokud bude potřeba něco připíchnout, zamaskovat, nebo "zašít".
Jehla a nit - stát se může cokoliv, je lepší být připraven a tahle maličkost vám moc místa nezabere.
Papírové kapesníky - svatba dojme každého a především ženicha s nevěstou, takže kapesníky je radno mít u sebe. Rozmazané svatební líčení nesluší nikomu.
Pudr, make-up, lesk na rty a další - prostě vše, co by se mohlo hodit, abyste si upravila své svatební líčení.
Lak na vlasy a neviditelné sponky - pokud se něco ve vašem účesu pohne, nebo změní tvar, vyřeší to pár sponek do hlavy a lak na vlasy.
Brýle, kontaktní čočky, tekutina na čočky - pokud nosíte tyto ozdoby, nezapomeňte na všechny náležitosti, které k tomu patří. V zakouřeném prostoru jistě budete potřebovat tekutinu k čočkám.
Pilníček - svatební manikúru chce mít každý dokonalou, ale může se stát, že špatně zavadíte a nehet je pryč, nebo se vytvořila záděrka... Aby ruka nevypadala špatně, upravte ji pilníčkem na nehty.
Hřeben - mnoho nevěst se svatebním účesem nevydrží až do konce svatebního dne a chtějí své vlasy uvolnit, proto raději u sebe mějte hřeben, kterým účes dáte do pořádku.
Tampóny - stát se může cokoliv, nervy pracují a menstruace může nečekaně přijít dříve. Buďte na tuto situaci připravena raději předem.
Aspirin, Ibalgin, Nospa - prostě léky, které vám pomohou přežít bolesti hlavy, žaludku a podobně. Samozřejmě si nezapomeňte ani léky, které užíváte pravidelně.
Punčochy - náhradní punčochy, nebo podvazky mějte raději s sebou, kdyby se ty vaše náhodou roztrhly.
Deodorant - při obřadu se pořádně zapotíte. A nejen při něm: takové hry na večer svatební oslavy vám také dají zabrat...
Bonbóny, či žvýkačky - mějte svěží dech! Celý den budete s někým tancovat, konverzovat, ... Žvýkačky ale volte v nejnutnějším případě, jemná a romantická nevěsta se žvýkačkou v puse rozhodně nevzbuzuje hezký pohled, proto raději zvolte bonbóny či Tic Tac.

Pokud jedete ihned po svatební veselce do hotelu, kde strávíte svatební noc, nezapomeňte na věci, které budete potřebovat tam. Například svatební košilku, zubní kartáček a pastu, spodní prádlo, věci na převlečení na druhý den, hřeben, odličovací mléko a kosmetické tampóny, mobilní telefon, léky atd.
10.04.2008 14:33:29
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one