Svatební salon Karen Ostrava

Líbánky

Svatební cesta se dnes stala krásným završením veškerých svatebních příprav, emocí a stresu, které bezesporu každá svatba obnáší. Měla by snoubencům, v té době již vlastně novomanželům, poskytnout odpočinek od všech starostí, které právě prožili, a dát jim možnost vychutnat si jeden druhého.

Svatební cesta se většinou uskuteční po svatbě a to někdy ihned den po svatbě, nebo do půl roku. Pokud vám vaši blízcí pomohou s vrácením šatů do salónů a jiných starostí, využijte tuto možnost a odleťte na dovolenou ihned po svatbě. Vychutnáte si tak jeden druhého v momentě, kdy je ve vás plno emocí a radosti. Máte-li možnost, můžete odcestovat na svatební cestu už před samotnou svatbou. Kladů je spousta – budete před svatbou odpočatí, krásně opálení do bílých šatů, vypnete z každodenního stresu, který se svatbou souvisí, a podobně.

Spousta cestovních kanceláří nabízí i slevy pro novomanžely, neváhejte a využijte toho. Pokud opravdu toužíte po luxusu a odpočinku, kde nemusíte nic dělat, poohlédněte se po zájezdě s tzv. all inclusive. Tato služba vám nabídne pohádkovou dovolenou, kde se o všechno postarají a vaším jediným úkolem bude, být se svým partnerem.

Jaké destinace zvolit? Chcete-li luxusní líbánky, doporučujeme země, jako jsou Mauritius, Thajsko, Maledivy, Kuba, Jihoafrická republika a další. Chcete-li přeci jen zažít luxus, ale nemůžete do něj investovat přespříliš? Zvolte odpočinek v Egyptě u Rudého moře, či Jordánsko, Tunisko či Řecko. Nemáte-li peníze nazbyt a chcete přeci jenom nějakou tu dovolenou prožít, vyhlédněte si místečko v Evropě, nebo i v tuzemsku. Krásně je všude, záleží jen na vás, jak si dovolenou spolu užijete. I ze stanování v Krkonoších se může vykouzlit ta nejromantičtější dovolená na světě.
10.04.2008 14:36:04
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one