Svatební salon Karen Ostrava

Snubní prsteny

Snubní prsteny odjakživa připomínají manželům slib, který si slíbili v den své svatby. Jsou důkazem lásky dvou lidí, kteří si tato kolečka lásky vyměnili a nosí je po celý zbytek života. Ukazují okolí, že tito dva lidé patří k sobě a že si slíbili, a těmito prsteny i zpečetili, manželský slib jeden druhému.

Ve  zlatnictví, svatebních salónech nebo i na Internetu si dnes můžete vybrat nepřeberné množství snubních prstenů. Pokud vás nabídka i přesto neuspokojí, nic nebrání tomu, vymyslet si vlastní a nechat je zlatníkem vyrobit.

Nechcete tradiční žluté zlato? Co takhle bílé? Platina, chirurgická ocel, titan. Je spousta materiálů, ze kterých můžete vybírat. Můžete je i kombinovat. Prstýnky z 3 druhů zlata vypadají velmi rafinovaně a zároveň romanticky a zajímavě. Pokud je vám i toto málo, můžete si do prstýnku nechat zasadit kamínek. Dnes je móda taková, že i muži začínají mít snubní prsteny s drobnými kamínky. Stačí se jen zadívat a vybrat si.

Do většiny těchto materiálů vám zlatník dokáže udělat i rytinu. Většinou je tato rytina vevnitř prstenu a obsahuje jméno milého a datum svatby. Můžete si tam však dát jen jméno manžela, nebo jen datum vašeho osudového dne. Záleží na vás.
10.04.2008 12:45:19
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one