Svatební salon Karen Ostrava

Doporučujeme

Maserské služby Jaroslava Lakomá , Tel . 774 037 042

Nemůžete usnout, máte pocit, že nutně potřebujete vypnout, máte za sebou těžký den nebo se jen chcete nechat chvilku rozmazlovat? Masáž aromatickými oleji podle druhu esenciálních oleju a tempa masáže.
 

LÁVOVÉ KAMENY - HOT STONES THERAPY

Rituální forma terapie pomocí nahřátých lávových kamenu naprosto uvolní vaše tělo a mysl. Horké lávové kameny mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Tato technika pomáhá od bolesti a dodává energii. Celostní terapie podporuje a stimuluje krevní oběh a tím pomáhá obnovit harmonii energie těla, zrychluje metabolismus, odbourává toxiny, revitalizuje všechny tělesné funkce a pomáhá zvládat stres.
 
Správně zvolené líčení dokáže maximálně zvýraznit naše přednosti a korigovat nedostatky

V našem životě jsou momenty, kdy je lepší svěřit se do péče odborníků – maturita, ples, změna povolání, důležité obchodní jednání, party, setkání po letech, či Vás dokonce čeká svatba.

SVATEBNÍ LÍČENÍ Nevěsta se musí cítit přirozeně, proto je velmi důležitá zkouška, na níž je dostatek času vyzkoušet několik druhů líčení a vybrat to nejvhodnější nejen k typu nevěsty, ale také ke zvoleným šatům a kytici.

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže.

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

Jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na obočí používáme nejčastěji světle, nebo tmavě hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se do popředí dostává velmi efektní černo-modrá barva.

Kosmetika  Libuše Nepožitková Nové Doby 112. Tel. +420606 622 341

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one