Svatební salon Karen Ostrava

Kadeřnictví

Kadeřnictví 
a další http://www.yelp.cz/search?cflt=hair&find_loc=Vrbno+pod+Prad%C4%9Bdem

Romana Kostková  Tel. +420605952385

Jana Lisičanová  Husová 209. Tel. +420604138100

 

Svatební účes je stejně důležitý jako šaty nebo kytice. Povznese krásu nevěsty, zpestří noblesu šatů a podtrhne celkový nevěstin outfit.

Svatebních účesů je celá škála. Fantazii se zde rozhodně meze nekladou. Obohatit jej můžete o květiny, lístky, okvětní plátky, korálky, sponky, čelenky, závoje…

Zvolíte-li si do účesu květiny, měly by být stejného druhu, jaké budou ve svatební kytici. V účesu se doporučují drobnější květy, aby zdůraznily účes. Vedle kvítků můžete použít čelenky. Ty jsou vhodné pro krátké vlasy. Upevnění květin konzultujte s kadeřnicí, při zkoušce svatebního účesu. Okvětní lístky můžete použít i na ozdobu závoje.

Krátkým vlasům svatební závoj nesluší. Moderní krátký účes vyžaduje moderní svatební šaty, proto vsaďte na extravaganci, která k vám bude skvěle ladit. Delší vlasy (svážete je sotva do culíku) můžete doplnit o příčesek. Pozor na odstín příčesku! Musí být v naprosto stejné barvě, jako máte své vlasy. S dlouhými vlasy se dají kouzlit nádherné účesy. Máte spoustu možností, ale daleko složitější výběr.

Účes by se měl zvolit podle druhu svatebních šatů. Proto s výběrem účesu nespěchejte do doby, pokud nemáte vybrané svatební šaty. Zvolíte-li princeznovské šaty, váš účes by měl být romantický. Nevěstin outfit bude něžný, romantický. Dáte-li přednost moderním šatům, zvolte moderní (vynikat bude i extravagantní) účes.

Vybíráme podle tvaru obličeje

Stejně tak jako u normálních účesů, svatební účes musíme zvolit podle tvaru obličeje. Na výběr máte od nejrůznějších drdolů, culíků, rozpuštěných účesů. Ovšem ne každému sluší totéž.

Polodlouhý obličej

Máte-li polodlouhý obličej, zvolte takový účes, který jej opticky zkrátí. Vlasy vám budou slušet jak sčesané dozadu, tak rozpuštěné s něžnými kudrlinkami. Ideální délka vlasů pro polodlouhý obličej je zhruba po ramena.

Hranatý obličej

Majitelka hranatého obličeje má obrovskou výhodu. Slušet jí bude takřka každý účes, který si zvolí. Vyzkoušejte sčesané vlasy dozadu do extravagantního culíku. Některé pramínky nechte volně padat do obličeje.  

Oválný obličej

Oválný obličej, stejně tak jako hranatý obličej, nemá takřka žádné problémy s voleným účesem. Vyzkoušejte horní část vlasů vyčesat a spodní pak nechte volně padat na ramena. Krátkým vlasům bude slušet vyfoukaný účes do „okapu“ ozdobený něžnými kytičkami na čelence.

 

10.11.2014 22:38:56
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one