Svatební salon Karen Ostrava

Svatební hry 1BOJ O ŽIDLI
Pravděpodobně si na svatbu zajistíte hudbu - ať se bude jednat o živou hudbu nebo jen o kazeťák, obojí můžete využít.
Uprostřed sálu tančí skupina lidí, která je předem spočítaná. Mezi nimi, většinou v kruhu, jsou rozmístěny židle - jejich počet je o jednu menší, než je počet tančících párů. Náhle hudba přestane hrát a organizátor zavelí: "Kdo nesedí, vypadne." Všichni si musejí sednout na židle uprostřed - muž sedí na židli, jeho partnerka mu usedne na klín. Pár, na který nezbude židle, vypadává. Po každém kole se odebere jedna židle.
Hru je možné ještě zdokonalit: moderátor může tančícím zadávat různé úkoly - například. "Pánové, Vaše partnerka je unavena, musíte ji vzít do náručí." nebo "Tanečníci musí mít mezi sebou jablko (nafukovací balónek), které nesmí upadnout (balónek navíc ani prasknout)." popřípadě musí tančit s pingpongovým míčkem na lžíci atd.. Také můžete různě přerušovat hudbu, abyste soutěžícím sdělili nové úkoly - a zvýšili mezi nimi napětí.
Vyhrává ten, kdo usedne na poslední židli.

SMETÁK
Soutěžící tančí v kruhu. Doprostřed si stoupne organizátor a do ruky si vezme dlouhý smeták. V okamžiku, kdy ho pustí vykřikne něčí jméno. Dotyčný musí rychle zachytit smeták dřív, než spadne na zem. Kde je pomalý, dá fant.

BRAMBOROVÝ TANEC
Může se ho zúčastnit libovolný počet tanečních párů. Tanečník si na čelo přiloží brambor a partnerka se k němu přitiskne tak, aby ho spolu čelem udrželi. Na brambor se dále nesmí sahat. Oba se snaží, aby brambor udrželi i při tanci. Komu brambor spadne na zem, vypadává ze hry

KLOBOUK
Hry se účastní libovolný počet tančících párů. Organizátor jednomu z mužů položí na hlavu klobouk. Během tance se tanečník snaží klobouku zbavit tím, že ho nasazuje na hlavu jinému tanečníkovi. Klobouk se u nikoho nesmí zdržet příliš dlouho. Na znamení organizátora hudba přestane hrát. Pár, u kterého je v tu chvíli klobouk, vypadává ze hry.

POSUZOVÁNÍ PODLE NOHOU

do řady se posadí několik žen, mezi ně nevěsta, povyhrnout si sukně, ženichovi zavážou oči a podle nohou (může "osahávat" pouze po kolena ) musí poznat tu svoji  (sranda je, když se mezi ženský posadí i chlap s hodně chlupatýma nohama)

UŠI

 do řady se posadí muži a nevěsta se zavázanýma očima musí poznat toho svého jen podle uší (vždycky ho poznala podle kolínské ):-)
24.09.2008 10:41:25
Karin
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one